تزریق چربیمعرفی مراحل تزریق چربی به صورت + هزینه ها
معمولا افراد از خطوط چروک و چین های موجود بر روی پوست صورت خود ناراضی می باشند، همچنین لاغر شدن و به اصطلاح استخوانی شدن صورت نیز یکی دیگراز مواردی است که باعث دلسردی افراد است. دراین حالت به دلیل افزایش سن، صورت و پوست دچار افتادگی و از دست دادن چربی ها و طراوت خود میشود. به منظور جلوگیری از این معضل، کلینیک زیبایی رویای طلایی به افرادی که به دنبال جوانسازی و بازگرداندن پوست و صورت زیبای خود هستند، متود کارآمد روش تزریق چربی به صورت را توصیه می نماید.
تزریق چربی لب برای آگاهی از هزینه تزریق چربی و تزریق چربی به گونه و دیگر اندامهای صورت و مراحل و آشنایی کامل با این تزریق با کلینیک رویای طلایی همراه باشید.
چاقی قسمت های مختلف بدن معضل و مشکل تعداد زیادی از افراد به شمار میرود که از آن رنج برده و قصد ازبین بردن آن را دارند همچنبن تعداد دیگر از افراد خواستار به ایجاد چاقی موضعی در قسمتهای مشخصی از بدن هستند که از یک از مهمترین ها چاقی و برجستگی صورت میباشد، تا از چهره ای جذاب تربهره مند شوند.
تزریق چربی صورت پروسه ای به شمار میرود که در آن قسمتی از چربی بدن خود مراجعین از قسمتی که احتیاج به این چربی ندارد گرفته شده و پس از آن چربی به قسمت های مورد نیاز بدن تزریق می شود، به عنوان مثال به منظور چاقی صورت و گونه تزریق چربی استفاده می شود. عملیات کاشت گونه با تزریق چربی بدون عمل جراحی انجام می پذیرد، حجم گونه ها با افزایش سن کاهش یافته وقالبا ساختار آن هم دستخوش تغییر و افتادگی می شود، چربی مورد نیاز صورت، اکثرا از ران ها، باسن، یا شکم تامین میگردد و پس از آن به قسمت های مختلف صورت که تصمیم به افزایش حجم آنها را داریم تزریق می شود. همینطور قادر هستیم از تزریق ژل نیزاستفاده کنیم. اثر تزریق چربی اکثر اوقات بین چهار تا هشت ماه ماندگاری دارد. در بعصی از قسمت ها به عنوان مثال تزریق چربی در لب ها ممکن است تا جلسات ترمیم بعد از حدود ۴ ماه تعیین شود.
درصورتی که در بضی ازدیگر قسمت های صورت، پس ازهشت ماه از تزریق چربی امکان پذیر است برای ماندگاری طولانی تر تزریق، یک جلسه‌ ترمیمی ترتیب داده خواهد شد. قالبا در جلسه‌ ی ترمیم نسبت به جلسه‌ ی نخستین، چربی کمتری مورد استفاده خواهد بود.


تزریق چربی
در کلینیک زیبایی رویای طلایی با در کنار بهره مندی از روش کارآمد و موثر تزریق چربی که در کنار زیبایی بدون هرگونه عوارض نیز میباشد، همینطور از بین بردن گودی چشم، حجیم کردن لب ها، خط خنده و اخم، گونه ها، زیباسازی فرم چانه و جوان سازی و ترمیم پوست نیز انجام میگیرد. همانطور که گفته شد یکی از مهمترین مزایای تزریق چربی این است که مراجعین با بهره مندی از روشی امن و بدور از عوارض قادر خواهند بود عملی در جهت جوانسازی پوست بدون هرگونه ریسک داشته باشند.
در این متود عوارض ناشی از تزریق و همینطور احتمال بروز حساسیت به چربی های صورت به هیچ عنوان وجود ندارد، چون این متود نیازی به عمل جراحی نداشته و دلیل بعدی استفاده از چربی خود فرد برای انجام تزریق می باشد بدن واکنش حساسیت به آن نخواهد داشت.
قبل از جلسه تزریق متخصصان کلینیک، به بازرسی و تحقیق بر روی فرم صورت مراجعه کننده نموده و نیازها و سلایق او را از این تزریق پرسیده خواهد شد، تا نتایج نهایی آن هم از لحاظ جذابیت صورت (طبیعی بودن) و هم در جهت نیازمراجعین عالی انجام گردد.
قالباً، مراجعین با پرداخت هزینه تزریق چربی به دنبال ازبین بردن چین و چروک پوست و تو رفتگی بوجود آمده روی آن و نیز ازبین بردن گودی، خط ابرو، خط لبخند و یا افتادگی پوست صورت مواجه هستند . تزریق چربی به لب ها قادر است به منظور حجیم شدن و پروتز و برامدگی لب ها به کار گرفته شود و تزریق چربی در لب خیلی از اشخاص را به خود جلب کرده است. مراجعین جوان هم امکان دارد در بعضی موارد نیاز به انتقال چربی باشند. متود تزریق چربی برای برحجم دادن به گونه، متعادل کردن شکل فک و چانه، تزریق چربی در چانه، افزایش حجم ساق پا و قسمت های مختلف صورت (درمان صورت های لاغر)، تزریق چربی به باسن به منظور فرم دهی و برجسته کردن باسن، تزریق چربی به دست به منظور جوانسازی و حفظ و زیباسازی دست ها، ترمیم و پر کردن خط خنده و خط اخم و تزریق چربی برای گودی زیر چشم برای رفع سیاهی اطراف چشم و رفع چین های چشم با کار گرفته شود.

روش های تزریق چربی روش های تزریق چربی

1. برداشت چربی از اندام های مناسب
روش بدست آوردن چربی با روش آزمایش شده لیپوساکشن به منظور بدست آوردن چربی مازاد از قسمت هایی که چربی زیادی دارند مانند باسن، ران ها، شکم و دیگر اندام ها. برای به دست آوردن سلول های چربی سالم، تنها به میزان اندکی لیپوساکشن نیاز داریم. سلول های چربی ازقسمت تامین کننده با سوزنی مخصوص و بصورت زیر پوستی و یا لوله مخصوص کانولا انجام می شود و پروسه به شکلی طراحی شده که کمترن آسیب به سلول های چربی بوجود آید.
2. جدا سازی سلول های سالم چربی
بعد از برداشت میزان چربی پوست مورد نیاز از بافت مورد نظر، چربی بدست آمده با سرعت در دستگاه سانتریفیوژ شروع به چرخش نموده، تا سلول های چربی را از مواد زائد و آب آن جدا کند. در این مرحله قربال گری سلول های چربی ناسالم انجام خواهد گرفت. نهایتا تنها از نمونه های کامل، سالم و تمیز چربی به منظور تزریق چربی به صورت استفاده خواهد شد.
۳ . تزریق سلول های چربی به اندام مورد نظر
تزریقق چربی با وارد کردن و قرار دادن چربی های سالم به بافت مورد نظر صورت می گیرد (تزریق لب ، چربی در گونه و گودی چشمها) به اتمام میرسد. در حال که، تیم پزشکان متخصص کلینیک زیبایی رویای طلایی از پیش قسمت های مورد نیاز جهت تزریق چربی صورت را تعیین نموده و تلاش می کنند با تزریق میزان مناسبی از چربی مشکلات را برطرف نموده تا به ظاهری ایده آل و مورد توجه مرتفع شود. در این قسمت به کمک سرنگی مخصوص و مورد استفاده دز زیر پوست، پزشک متخصص سلول های چربی را در قسمت تعیین شده پوست تزریق خواهد نمود تا به این صورت نتایج دلخواه پس از تزریق چربی بدست آمده و رضایت مراجعین در بالاترین حد ممکن تامین گردد.

نزریق چربی صورت
روند بهبودی پس از تزریق چربی
روند بهبودی پس از تزریق چربی به گونه و دیگر قسمت های صورت به سرعت آغاز شده و در قیاس با دیگر روش های زیبایی بسیارسریعتر و کاملتر انجام می شود. به این صورت که به هیچ عنوان احتیاجی به ایجاد شکاف و یا جراحی بدن نبوده و میزان درد و علائم تزریق کاملا حداقلی می باشد. اغلب بیماران قادر هستند پس از اتمام بدون نیاز به اطرافیان، حرکت داشته و اعمال روزانه خود را به شکلی کاملا عادی انجام دهند.
مزایا و نکات مثبت تزریق چربی:
• در تزریق چربی به صورت از چربی شخص دیگری استفاده نشده و از بدن خود مراجعه کننده برداشت انجام می شود. به همین دلیل امکان واکنش حساسیت به چربی تزریق شده به هیج وجه وجود ندارد.
• چربی قسمتی که جهت برداشت استفاده می شود بخ میزان کافی در بدن خود مراجعه کننده موجود است. در بیشتر موارد حداقل امکان یک تا دو لیتز بداشت وجود دارد و به منظور این عمل می توان از بخش های متنوع بدن استفاده نمود تا به این صورت قیمت تزریق چربی کم شود.
• اثر تزریق چربی مدت زمان زیادی ماندگار خواهد بود. چربی منتقل شده پس از جابجایی اولیه زنده باقی خواهد ماند وقادر هستند برای چندین سال زنده بمانند. روش های امروزی مورد استفاده به منظور انجام تزریق منجر به بقا و زنده ماندن 50 تا 70 درصد سلولهای چربی می شود.
• عوارض و خطرات
به عنوان شایع ترین عوارض تزریق چربی به صورت می توان به تورم، بنفش شدن، و درد خفیف اشاره نمود که قسمت تزریق شده و دریافت کننده ممکن است ایجاد شود. همینطور به دلایل بسیار کمی امکان دارد عوارض تزریق چربی بصورت عفونت نمایان شوند، ولی جلوگیری و درمان آن بسیار ساده بوده و جای هیچ نگرانی نخواهد بود و تنها با کمک آنتی بیوتیک این مشکل به کلی مرتفع و حل خواهد شد. در این شکل احتیاجی به نگرانی و استرس از واکنش حساسیت و عفونت نیست، چونکه به دلیل این تزریق بافت چربی خود مراجعین مورد استفاده قرار میگیرد.
فیمت تزریف چربی هزینه و قیمت
هزینه و قیمت تزریق چربی بسته به عواملی همچون مقدار مورد نیاز و میزان تغییر و حجم مورد نیازتزریق برروی قسمت مورد نیاز، دارد. تزریق توسط منتقل کردن چربی و هزینه تزریق چربی به شکل کمتر از برخی از سایر شیوه های حجم دهی و افزایش حجم صورت، و همینطور می توان از متود جراحی لیفت به منظورافزایش حجم گونه و یا لب و دیگر اندامهای صورت استفاده نمود.هزینه جوان سازی دست مستقیما به حجم چربی ومیزان چربی مورد نیاز دارد . تزریق چربی روشی ایمن و بدون ریسک برای اشخاصی است که نیازمند حجیم سازی و جوانسازی صورت هستند. این عمل در قسمت گونه، لب ها، چانه، اطراف و دور چشم قابل انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *