کاشت ابرو

مراحل کاشت ابرو به روش کاشت موی طبیعی
ابروهای پر پشت، بر زیبایی تاثیر بسزایی دارند و غالبا باعث توجه دیگران می شوند. اما نکته ای که سبب جلب توجه سایرین می‌شود، وجود ابروهای باریک یا نسبتا خالی است، که بصورت کاملا ناخواسته توجه سایر افراد را به جذب خواهد نمود. در کلینیک زیبایی رویای طلایی، از روش‌های متعدد و مورد تایید کاشت ابرو برای حل دائمی مشکل کم پشت ابرو استفاده می گردد. کاشت ابرو یک راه حل مطمئن برای جایگزین نمودن ابرو یا ترمیم قسمت ‌های کوچک از ابروی از بین رفته است که به دلیل اصلاح زاید موی ابرو، زخم‌ شدگی در قسمتی از آن، یا ژنتیک و مسائل مربوط به آن در مراجعین مشاهده می گردد. برای کاشت ابرو از روشهایی شبیه به کاشت مو استفاده میگردد که مقدار اندکی از موهای فوقانی گوش در قسمتهای کم پشت ابرو کاشته می‌شود. این عمل درست مانند کاشت مژه تنها چهار الی هفت ساعت زمان خواهد برد. با کلینیک رویای طلائی همراه باشید تا تمام جزئیات کاشت ابروی طبیعی آشنا شوید:
کاشت ابرو را در کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر رویای طلایی توسط موی طبیعی خود فرد انجام میگیرد و با این روش کمترین تغییرات ظاهری اتفاق افتاده و ابرو تماما طبیعی به نظر خواهد رسید. روش کاشت ابرو با توجه به شکل خالی بودن ابرو، نظر خود بیمار و همچنین شکل ظاهری صورت، توسط پزشک متخصص زیبایی تعیین می گردد، و سپس عمل تحت بی حسی کامل و بدون درد انجام میگردد، آنچنان که در ادامه مطلب قابل مشاهده است، با پرداخت هزینه پیوند ابرو، شخص مراجعه کننده در طول فرآیند انجام روش کاملا هوشیار خواهد بود و قادر است نظرات خود را درباره فرم و میزان تعداد موهای کاشته شده ابروی خود به متخصص انتقال دهد، تا نتیجه نهایی کاملا مورد تایید خود بیمار باشد.


 

کاشت ابرو یک شیوه درمانی کاملا هنری میباشد، چرا که در این روش ابرو کاملا بر اساس نوع چهره، شکل و فرم چهره و سلایق خود بیمار طراحی و انجام می پذیرد. پزشک متخصص و با تجربه می‌تواند شکلی کاملا کمان گونه، بت ضخامت کافی و تنظیم طول ابرو به میزان دلخواه ایجاد نماید.
هر چند روند بهبودی پس از کاشت ابرو به شکل قابل لمسی کم و پرسرعت است، اما برای رسیدن به نتایج درخشان و زیبا لازم است از پزشکان و متخصصان با تجربه و مهارت بالا این کار را انجام دهند. در کلینیک زیبایی رویای طلایی، کاشت ابرو بصورت کامل و یا موضعی قابل انجام است و از آخرین تکنولوژی‌های روز جهان بهره مند خواهید بود که نتیجه نهایی کاشت ابرو به شدت طبیعی و متفاوت می باشد.
درصورتی که بر روی ابروی خود تاتو نموده اید، کاشت ابرو بر روی تاتو نیز قابل اجرا خواهد بود. برای حفظ و پدید آمدن ظاهری طبیعی، کاشت ابرو در این کلینیک با دقت بسیار بالایی انجام می گیرد جهت و زاویه کاشت هر ابرو بصورت کاملا مجزا صورت گرفته و سعی متخصصان بر روی طبیعی شدن هر چه بیشتر کاشت ابروی مراجعین و حفظ زیبایی های ذاتی و طبیعی ابروی آنهاست.
نحوه کاشت ابرو
محل برداشت مو از سر بوده که در فرآیند انجام روش کاشت ابرو این مو در قسمت های مورد نیاز ابروها کاشته خواهند شد و مانند ابروی طبیعی رشد خواهد داشت. برای حفظ شکل طبیعی، موهای کاشته شده در ابتدا به صورت تکی و به تشخیص پزشک به صورت دو تایی کاشته خواهند شد. کاشت مو طبیعی ابرو روشی حساس است که موها باید بصورت کاملا دقیق در شکاف‌های ریز (نیم میلیمتر) کاشته شوند مخصوصا که نیاز است برای حفظ زیبایی و طبیعی بودن زاویه و جهت ها کاملا از طرف پزشک متخصص حفظ شود. به این منظور از دستگاه های میکروسکوپی دقیق و به روز کلینیک زیبایی رویای طلایی استفاده شده و نتایج بسیار طبیعی و غیر قابل تشخیص می باشند.

مراحل کاشت ابرو

بیش از پنجاه درصد مراجعینی که برای کاشت ابرو به این کلینیک کاشت ابرو رویای طلایی مراجعه می کنند، فقط یک بار این عمل را انجام می دهند.
همانطور که گفته شد برای کاشت ابرو از موهای سر استفاده می شود. به این صورت که یک شکاف بسیار کوچک در سر ایجاد شده و یک بخش کمی از موی سر را از پشت سر برداشت نموده و سپس آنها را با تجهیزات تخصصی به پیازهای موی مجزا و جدا سازی میشود. پیازهای مو یک به یک در ابرو کاشته شده تا بتوان ظاهری طبیعی برای ابرو بوجود آورد. به دلیل اینکه موی کاشته شده در ابرو از سر برداشت شده، این مو دقیقا شبیه وقتی که روی سر مراجعین بوده رشد خواهد نمود و نیاز به اصلاح دوره ای به منظور حفظ ظاهر طبیعی موهای ابرو دارد.
پعد از اینکه کاشت ابرو تمام شد، تاثیر آن بلادرنگ قابل رویت خواهد بود و تغییر ظاهر و زیبایی ابروهایتان قابل مشاهده است. دقیقا همانند موی سر کاشته شده تمامی موی کاشته شده ریزش خواهد داشت و پی از گذشت حدود سه تا 4 ماه مجددا رشد عادی خواهد نمود. تنها پس از شش ماه بیش از 60 درصد نتایج به دست آمده از کاشت ابرو قابل رویت هستند و نتایج نهایی این روش بصورت تقریبی در حدود نه تا یک سال به طول خواهد انجامید.اگر تصمیم به کاشت ابرو دارید حتما از کاشت ابروی ثانویه به منظور بالا بردن تراکم ابرو استفاده نمایید، برای اینکار 12 ماه پس از کاشت اولیه میتوانید اقدام نمایید.
بطور معمول چهار تا هفت ساعت زمان برای انجام کامل عمل وقت نیاز است و در این مدت بی حسی موضعی کامل اعمال خواهد شد. در هر جلسه دست کم بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ تار ابرو کاشته می شود. پس از اتمام یکی از ابروها با بیمار صحبت خواهد شد و این فرآیند تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که بیمار درباره نتایج درمان رضایت کامل داشته باشد. در ادامه این درمان برای ابروی دوم انجام شده و اگر لازم باشد پس از تکمیل ابروی دوم دوباره ابروی اول پر میگردد. مدت زمان این درمان برای متخصصان ما اهمیتی ندارد و این کار تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که بیمار از نتایج نهایی به دست آمده رضایت کامل داشته باشد.

روند بهبودی کامل
ریکاوری و دوره تکمیل درمان این روش بسیار سریع و بی درد است، هر چند ایجاد تورم و بنفش شدن اطراف چشم‌ها برای سه تا چهار روز گاهی طبیعی خواهد بود.
نتایج کاشت ابرو چه بصورت کامل یا بصورت ترمیمی، کاملا دائمی میباشد، اما برای رسیدن به نتایج نهایی نیاز به گذشت زمان داریم، دقیقا پس از تمام شدن مراحل جراحی، تغییر در شکل ظاهری و پر پشت شدن ابرو قابل مشاهده و لمس است، این نکته ضروری است که اکثر موهای پیوند خورده در طول دو هفته خواهند ریخت. توجه داشته باشید که این حالت کاملاً طبیعی بوده و نیازی به استرس و یا مراجعه به پزشک وجود ندارد. در واقع ریزش ابرو جزئی از عملیات بهبودی بعد از کاشت ابرو می باشد و رشد مجدد مو های آن از ابتدا انجام خواهد شد. به طور معمول دیدن نتایج قطعی پی از گذشت ۱۲ ماه قابل مشاهده خواهد بود.
عوارض و خطرات
روش کاشت ابرو یک فرآیند جراحی داخل چهار چوب بوده و به همین دلیل عوارض کاشت ابرو بسیار کم می باشد. در کاشت ابرو بی حسی موضعی انجام شده و کمی هم با درد همراه است، زیرا اطراف چشم پر از سلولهای عصبی بسیار حساس میباشند. به هر حال پس از عملکرد بی حسی مراحعه کننده احساس درد نخواهد داشت. تاثیرات و عوارض کاشت ابرو ظرف چند روز ناپدید می‌شود و در همین چند روز نیز پنهان کردن این عوارض با آرایش صورت ناپدید خواهد شد. تورم دور چشم‌ها نسبتا سریع است و قالبا به سرعت با طلوع خورشید فردا اثر بسیار ناچیزی از آنها باقی خواهد ماند.
بعد از کاشت ابرو طبیعی، قسمت ابرو ممکن است متورم، ملتهب، یا قرمز شود، اما همیشه احتمال روی دادن سایر عوارض کاشت ابرو بصورت محدود وجود دارد. به عنوان مثال پس از کاشت ابروی طبیعی امکان دارد مراجعه کننده احساس خارش در ابرو داشته باشد که این حالت تنها برای مدت یک تا دو روز ماندگار خواهد بود. درهر صورت اگر شما هم دچار چنین عارضه ای بعد از کاشت ابرو شدیدو اگر بیش از 3 روز ادامه پیدا داشته، امکان دارد دلیلش عفونت باشد که می بایست فورا به کلینیک تخصصی و پزشک معالج خود مراجعه نمایید. برای از بین بردن خارش می توانید از پمادها و کرم‌های مخصوص با تجویز پزشک استفاده نمایید و مراجعه کننده می‌تواند پمادها را به صورت موضعی به محل مورد نظر بزند تا بهبودی حاصل شود.
هزینه و قیمت
هزینه کاشت ابرو به متغیر های زیادی وابسطه بوده و عوامل مختلفی در آن دخیل هستند عواملی همچونی قسمت مورد نظر، ضخامت و تراکم ابرو، و تعدد موها مورد نیاز جهت کاشت، به منظور رسیدن به شکل طبیعی و مورد نظر. قیمت کاشت ابرو طبیعی در زمان مشاوره با پزشک متخصص قابل محاسبه تخمین خواهد بود و بر اساس موارد مورد نیاز و سلیقه مراجعه کننده تعیین می شود. قیمت کاشت ابرو و اینکه کاشت ابرو نوعی عمل زیبایی تقریبا بدون عوارض می باشد، هیچ منعی برای انجام این عمل زیبایی وجود نخواهد داشت.
....... کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر رویای طلایی .......

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *