بهترین روش کاشت کدام است؟

کاشت مو به روشFUE) FIT یا SUE)
بهمن ۲۳, ۱۳۹۶
دستورات و مراقبت‌های بعد از عمل لیپوماتیک
شهریور ۲۷, ۱۳۹۷

بهترین روش کاشت کدام است؟

به این نوشته امتیاز دهید

کاشت ابرو نچرال در کلینک زیبای رویای طلایی

کاشت ابرو یک روش نسبتا جدید در دنیای جراحی زیبایی است این تکنیک در اصل برای ترمیم ابروی قربانیان سوختگی و مبتلا یان به بیماری مانع رشد ابرو پدید امد. اگر از کشیدن هر روز مداد ابرو یا تاتوی خود خسته شده اید می توانید از کاشت ابرو کلینک زیبایی رویای طلایی از کاشت ابروی طبیعی خودتان لذت ببرید. ابروی خوش حالت نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت دارد ابرو قاب چشم است و چشم و ابرو در کانون نگاه دیگران است.

کاشت مو به روش FIT تکنیک ایزوله سازی فولیکولی

کاشت مو به روش FIT که دارای پتانسیل تراکم بیشتری نسبت به سایر روش ها میباشد.از یک ابزار ویژه برای استخراج واحد های فولیکولی مو استفاده می شود ابزار می بایست به درون جلد پوست دقیقا در نقطه ای عمیق زیر ماهیچه مو وارد شود. به محض اینکه این ساختار بریده می شود گرافتها به صورت دست نخورده استخراج می شوند. و از هر گرافت تعداد ۱-۵ تار مو استخراج می شود این کلینیک امکان استخراج تعداد گرافتها را در یک روز محیا می سازد.

 

مزایای روش FIT 

۱ – امکان کاشت مو در یک جلسه

۲ – امکان ایجاد تراکم مناسب در افراد با درجات طاسی و احتمال بالای پایداری پیوند مو

۳ – جلوه فوق العاده طبیعی مو سر

معایب روش Fut

ا – ایجاد برش بزرگ در ناحیه پشت سر که احتمال باقی ماندن اسکار یا جوشگاه در آن وجود دارد

۲ – کاسته شدن حجم بانک مو به نحوی که در مراحل بعدی برای پیوند مجدد مو بیش از یک ویا حداکثر دوباردیگر نمیتوان از بانک موی فرد برای تراکم استفاده کرد

۳ – وجود خونریزی

کاشت مو به روش sut

تکنیک کاشت مو به روش SUT که جدیدا بخاطر تبلیغات بسیار زیادی که روی این روش کاشت مو انجام شده مورد توجه بسیاری از بیماران ومراجعه کنندگان به کلینک رویای طلایی قرار گرفته است اما با هم بررسی می کنیم ایا این روش کاشت مو که در برخی از سایت ها به عنوان جدیدترین روش کاشت مو به آن اشاره شده روش مناسبی است یا خیر ؟

کاشت مو به روش sut

 

 

روش  FITممکن است برای همه بیماران مناسب نباشد چراکه تنگی ناحیه پیوند واحدهای فولیکولی تغییر میکند، بنابراین قبل از انجام پیوند مو با روش  FITبه روی بیمار جراح باید اطمینان حاصل کند. که ایا بیمار کاندید مناسبی برای این روش هست یا خیر؟

درتست  foxجراح حدود ۱۰۰گرافت از ناحیه دهنده بیرون می آورد و تعداد واحدهای فولیکولی کامل و ناقص که استخراج شده اند را ارزیابی میکند اگر استخراج آسان باشد فولیکولی سالمی خارج شود پس جراح باید روش  FITرا انجام دهد. در غیر این صورت از تکنیک FUT استفاده می کند.

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of