کاشت ابرومراحل کاشت ابرو به روش کاشت مو طبیعی : ابروهای پر پشت، بر زیبایی تاثیر بسزایی دارند و غالبا باعث توجه دیگران می شوند. اما نکته ای که سبب جلب توجه سایرین می‌شود، وجود ابروهای باریک یا نسبتا خالی است، که بصورت کاملا ناخواسته توجه سایر افراد را به خود جذب خواهد نمود.
 

 
  در کلینیک زیبایی رویای طلایی، از روش‌های متعدد و مورد تایید کاشت ابرو برای حل دائمی مشکل کم پشتی ابرو استفاده می گردد. که شما عزیزان می‌توانید با حضور در محل کلینیک با دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کاشت ابرو بهترین راه حل را برای این مهم انتخاب نمایید. کاشت ابرو یک راه حل مطمئن برای جایگزین نمودن ابرو یا ترمیم قسمت ‌های کوچک از ابروی از بین رفته است که به دلیل اصلاح زائد موی ابرو، زخم‌ شدگی در قسمتی از آن، یا  ژنتیک و مسائل مربوط به آن در مراجعین مشاهده می گردد. برای کاشت ابرو از روش‌ی شبیه به کاشت مو FUT استفاده می‌گردد که مقدار اندکی از موهای فوقانی گوش در قسمت‌های کم پشت ابرو کاشته می‌شود. این عمل درست مانند کاشت مژه تنها چهار الی هفت ساعت زمان خواهد برد.
 
  با کلینیک رویای طلایی همراه باشید تا با تمام جزئیات کاشت ابروی طبیعی آشنا شوید : کاشت ابرو توسط موی طبیعی خود فرد و روی خواب طبیعی مو انجام می‌گردد. روش کاشت ابرو با توجه به شکل خالی بودن ابرو، نظر خود بیمار و همچنین شکل ظاهری صورت، توسط پزشک متخصص زیبایی تعیین می گردد، و سپس عمل تحت بی حسی موضعی کامل و  بدون هیچگونه درد انجام میگردد، آنچنان که در ادامه مطلب قابل مشاهده است، شخص مراجعه کننده در طول فرآیند انجام روش کاملا هوشیار خواهد بود و قادر است نظرات خود را درباره فرم و تعداد موهای کاشته شده ابروی خود به متخصص انتقال دهد، تا نتیجه نهایی کاملا مورد تایید خود بیمار باشد. کاشت ابرو یک شیوه درمانی کاملا هنری میباشد، چرا که در این روش ابرو کاملا بر اساس نوع چهره، شکل و فرم چهره و سلایق خود بیمار طراحی و انجام می پذیرد. درصورتی که بر روی ابروی خود تاتو نموده اید، کاشت ابرو بر روی تاتو نیز قابل اجرا خواهد بود. پزشک متخصص و با تجربه می‌تواند شکلی کاملا کمان گونه، با ضخامت کافی و تنظیم طول ابرو به میزان دلخواه ایجاد نماید. از این رو متقاضیان انجام کاشت ابرو برای رسیدن به نتایج درخشان و زیبا لازم است پزشکان و متخصصان با تجربه و مهارت بالا این کار را انجام دهند. و حتما برای این کار به مراکز معتبر و دارای مجوز مراجعه نمایید. کلینیک تخصصی پوست و موی رویای طلایی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت از معدود کلینیک هایی است که به صورت تخصصی در لاین کاشت ابرو مشغول به فعالیت است و با تکیه بر تجربه ی تیم های تخصصی کاشت ابرو خود با تجربه بیش از 3000 هزار کاشت موفق آماده ارائه خدمات کاشت ابرو به شما زیبایی دوستان است.

   
 
  نحوه کاشت ابرو : محل برداشت مو از سر بوده به مانند روش کاشت مو FUT اما فلپ مورد نیاز بسیار باریک و معمولا از بالای گوش می‌باشد که نزدیک ترین نوع موهای بدن به موی ابرو می‌باشد که تقریبا میتوان گفت به طور صد در صدی به موهای ابرو شباهت دارد، فولیکول جدا سازی گشته و دقیقا به مانند ابروی طبیعی با توجه به خواب ابرو کاشته می‌شوند و دقیقا شبیه موهای طبیعی ابرو رشد خواهد داشت. برای حفظ شکل طبیعی، موهای کاشته شده در ابتدا به صورت تکی و به تشخیص پزشک به صورت دو تایی کاشته خواهند شد. کاشت مو طبیعی ابرو روشی حساس است که موها باید بصورت کاملا دقیق در شکاف‌های ریز کاشته شوند مخصوصا که نیاز است برای حفظ زیبایی و طبیعی بودن زاویه و جهت ها کاملا از طرف پزشک متخصص حفظ شود. به این منظور از دستگاه های میکروسکوپی دقیق و به روز کلینیک زیبایی رویای طلایی استفاده شده و نتایج بسیار طبیعی و غیر قابل تشخیص می باشند.
 
 

    مراحل کاشت ابرو : تقریبا تمام مراجعینی که برای کاشت ابرو به این کلینیک کاشت ابرو رویای طلایی مراجعه می کنند، فقط یک بار این عمل را انجام می دهند. و ما مفتخریم که با تکیه برتخصص پزشکان خود 100% موارد در یک بار کاشت نتیجه کامل در بر داشته و نیازمند ترمیم نبوده، اما ممکن است در مواردی نیز بعد از کاشت ابرو نیازمند ترمیم باشیم که این اتفاق نیز طبیعی خواهد بود. همانطور که گفته شد برای کاشت ابرو از موهای سر استفاده می شود. به این صورت که یک شکاف بسیار کوچک در سر ایجاد شده و یک بخش کمی از موی سر را از پشت سر برداشت نموده و سپس آنها را با تجهیزات تخصصی به پیازهای موی مجزا و جدا سازی میشود. پیازهای مو یک به یک در ابرو کاشته شده تا بتوان ظاهری طبیعی برای ابرو بوجود آورد. به دلیل اینکه موی کاشته شده در ابرو از سر برداشت شده، این مو دقیقا شبیه وقتی که روی سر مراجعین بوده رشد خواهد نمود و نیاز به اصلاح دوره ای به منظور حفظ ظاهر طبیعی موهای ابرو دارد. بعد از اینکه کاشت ابرو تمام شد، تاثیر آن  بلادرنگ قابل رویت خواهد بود و تغییر ظاهر و زیبایی ابروهایتان قابل مشاهده است. دقیقا  همانند موی سر کاشته شده تمامی موی کاشته شده ریزش خواهد داشت و پس از گذشت حدود سه تا 4 ماه مجددا رشد عادی خواهد نمود. تنها پس از شش ماه بیش از 80 درصد نتایج به دست آمده از کاشت ابرو قابل رویت هستند و نتایج نهایی این روش بصورت تقریبی در حدود نه ماه تا یک سال به طول خواهد انجامید. بطور معمول چهار تا هفت ساعت زمان برای انجام کامل عمل وقت نیاز است و در این مدت بی حسی موضعی کامل اعمال خواهد شد. پس از اتمام یکی از ابروها با بیمار صحبت خواهد شد و این فرآیند تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که بیمار درباره نتایج درمان رضایت کامل داشته باشد. در ادامه این درمان برای ابروی دوم انجام شده و اگر لازم باشد پس از تکمیل ابروی دوم دوباره ابروی اول پر میگردد. مدت زمان این درمان برای متخصصان ما اهمیتی ندارد و این کار تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که بیمار از نتایج نهایی به دست آمده رضایت کامل داشته باشد. اما میتوان گفت به طور تقریبی فرایند کاشت ابرو 8 الی 12 ساعت به طول خواهد انجامید.
 

 
  روند بهبودی کامل : ریکاوری و دوره تکمیل درمان این روش بسیار سریع و بی درد است، هر چند ایجاد تورم برای سه تا چهار روز گاهی طبیعی خواهد بود. نتایج کاشت ابرو چه بصورت کامل یا بصورت ترمیمی، کاملا دائمی میباشد، اما برای رسیدن به نتایج نهایی نیاز به گذشت زمان داریم، دقیقا پس از تمام شدن مراحل جراحی، تغییر در شکل ظاهری و پر پشت شدن ابرو قابل مشاهده و لمس است، این نکته ضروری است که اکثر موهای پیوند خورده در طول دو هفته خواهند ریخت. توجه داشته باشید که این حالت کاملاً طبیعی بوده و نیازی به استرس و یا مراجعه به پزشک وجود ندارد. در واقع ریزش ابرو جزئی از عملیات بهبودی بعد از کاشت ابرو می باشد و رشد مجدد مو های آن از ابتدا انجام خواهد شد.  در واقع پیاز مو در محل خود جای گرفته و تار موی آن است که می‌ریزد و بعد از آن مو به صورت طبیعی رشد خواهد کرد. به طور معمول دیدن نتایج قطعی پس از گذشت ۱۲ ماه قابل مشاهده خواهد بود.
 

 
  عوارض و خطرات : روش کاشت ابرو یک فرآیند جراحی داخل چهار چوب بوده و به همین دلیل بدون عوارض می‌باشد. در کاشت ابرو از بی حسی موضعی استفاده می‌گردد و کاملا بدون درد است. به هر حال پس از عملکرد  بی حسی مراجعه کننده احساس درد نخواهد داشت. تاثیرات و عوارض کاشت ابرو ظرف چند روز ناپدید می‌شود و در همین چند روز نیز پنهان کردن این عوارض با آرایش صورت ناپدید خواهد شد. تورم دور چشم‌ها نسبتا سریع  برطرف می‌گردد و قالبا به سرعت با طلوع خورشید فردا اثر بسیار ناچیزی از آنها باقی خواهد ماند. بعد از کاشت ابرو طبیعی، قسمت ابرو ممکن است متورم، ملتهب، یا قرمز شود، اما همیشه احتمال روی دادن سایر عوارض کاشت ابرو بصورت محدود وجود دارد. به عنوان مثال پس از کاشت ابروی طبیعی امکان دارد مراجعه کننده احساس خارش در ابرو داشته باشد که این حالت تنها برای مدت یک تا دو روز ماندگار خواهد بود. درهر صورت اگر شما هم دچار چنین عارضه ای بعد از کاشت ابرو شدید و اگر بیش از 3 روز ادامه پیدا داشته باشد می بایست فورا به کلینیک تخصصی و  پزشک معالج خود مراجعه نمایید. برای از بین بردن خارش می توانید از پمادها و کرم‌های مخصوص با تجویز پزشک استفاده نمایید و مراجعه کننده می‌تواند پمادها را به صورت موضعی به محل مورد نظر بزند تا بهبودی حاصل شود.
 
هزینه و قیمت : هزینه کاشت ابرو به متغیر های زیادی وابسطه بوده و عوامل مختلفی در آن دخیل هستند عواملی همچون ناحیه مورد نظر جهت کاشت ابرو که شامل سه بخش تاج ابرو، وسط ابرو و دم ابرو، ضخامت و تراکم ابرو، و تعدد موهای مورد نیاز جهت کاشت به منظور رسیدن به شکل طبیعی و مورد نظر. قیمت کاشت ابرو طبیعی در زمان مشاوره با پزشک متخصص قابل محاسبه و تخمین خواهد بود و بر اساس موارد مورد نیاز و سلیقه مراجعه کننده تعیین می شود.کاشت  ابرو نوعی عمل زیبایی تقریبا بدون عوارض می باشد، و هیچ منعی برای انجام این عمل زیبایی وجود نخواهد داشت.

.......  کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر رویای طلایی  .......
 
مطالب مرتبط :
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *