آنالیز صورت

آنالیز پوست صورت ( کلینیک تخصصی پوست و مو" رویای طلایی " )

آنالیز صورت :
آنالیز صورتی که در کلینیک رویای طلایی توسط پزشکان و متخصصین این مرکز زیبایی انجام میگیرد بر پایه دو نوع مختلف آنالیز صورت قرار دارد .

 • آنالیز آناتومی صورت و زیایی شناختی و تناسب و حالت اجزاء صورت
 • آنالیز صورت از نظر وضعیت و کیفیت فاکتورهای پوستی ، پوست صورت


  آنالیز اناتومی و زیبایی شناختی صورت :
  در این نوع آنالیز صورت که توسط پزشک متخصص با تجربه و آگاه به آناتومی صحیح صورت و تناسب اجزاء صورت و با درک از عیوب و مشکلات ظاهری چهره و با بررسی دقیق و آنالیز صورت و کارشناسانه در کلینیک رویای طلایی انجام می‌پذیرد توصیه ها و اقدامات لازم در جهت رفع این مشکلات و زیباتر کردن صورت فرد مراجعه کننده پیشنهاد شده و فرد میتواند تصمیم لازم در جهت انجام اقدمات لازم را براحتی بگیرد. پزشک با تجربه و متخصص کلینیک رویای طلایی با استفاده از آنالیز صورت و بررسی دقیق حالت صورت و میزان الاستیکی  افتادگی پوست در نواحی مختلف، همچنین میزان استخوانی و عضلانی بودن صورت، نوع و حالت استخوان بندی و غضروف‌های صورت فرد برای بهتر نشان دادن صورت از راهکارهایی از قبیل ترمیم کردن ، کشیدن پوست یا لیفتینگ با نخ ، پر کردن یا فیلر گذاری ( تزریق ژل )، تزریق چربی و ... نسبت به شرایط فرد مراجعه کننده استفاده می‌کنند که ممکن است از یک روش یا چند روش برای رفع مشکل شخص استفاده شود.در کلینیک رویای طلایی اقداماتی از قبیل زاویه دار کردن فک و صورت ، گونه گزاری ، لیفتیگ پوست صورت با نخ ، جوانسازی پوست صورت ، نخ و فیلر گذاری ،تزریق بوتاکس و تزریق ژل و تزریق چربی ، رفع سیاهی دور چشم ، برداشت خال و جای لک ، از بین بردن خط سن و خط لبخند و خط اخم و مزوتراپی و میکروندلینگ و میکرودرم مزوندلینگ و ... انجام می‌گردد که با توجه به آنالیز صورت توسط پزشک متخصص پوست و مو مربوطه و ارائه چند راهکار برای رفع مشکل و خواسته مراجعه کننده ، شخص می‌تواند با توجه به شرایط فیزیکی ، میزان هزینه ، و شرایط عمومی و فردی خود از یک یا چند روش پیشنهادی پزشک استفاده کند .  آنالیز پوست صورت :

  در این نوع از آنالیز صورت چندین فاکتور پوستی صورت که در سلامت و زیبایی پوست بسیار مهم هستند توسط دستگاه آنالیز پوست صورت و متخصص مربوطه در کلینیک رویای طلایی مورد بررسی قرار گرفته و میزان و درصد هرکدام از این فاکتورها و المان‌های پوستی اندازه‌گیری می‌گردد. نکته جالب توجه در آنالیز پوست صورت این است که در این آنالیز سن پوست شخص نسبت به هر یک از این فاکتورهای پوستی شامل منافذ باز روی پوست صورت، نقطه‌ها و لک‌های ریز روی پوست صورت، میزان چین و چروک روی پوصت صورت، تراکم سلول‌های رنگدانه ساز پوست صورت، کیفیت بافت پوست صورت، میزان پورفیرین پوست صورت، میزان رطوبت پوست صورت، نقاط حساس شده روی پوست صورت، نقاط قهوه‌ای روی پوست صورت، نقاط آسیب دیده روی پوست صورت در اثر نور آفتاب، توسط دستگاه آنالیز پوست تخمین زده شده و اعلام می‌گردد ، در این حالت متقاضی سن پوستی خود را نسبت به سن حقیقی اش را متوجه شده و به میزان مراقبت از پوست خود در گذشته پی می‌برد. همچنین با کمک پزشک متخصص پوست و شروع دوره های درمانی نسبت به رفع مشکلات پوستی خود اقدام می‌نماید. پزشک متخصص پوست کلینیک رویای طلایی با بررسی و مشاهده ریپورت آنالیز پوست صورت انجام شده در صورت نیاز به رسیدگی و درمان هر کدام از فاکتورهای پوستی، توصیه های لازم را به شخص مورد نظر ارائه میدهد. این دستگاه آنالیز پوست با گرفتن چند نوع عکس مختلف و خاص و با رزولوشن بالا از صورت و بررسی آنها پوست صورت شخص را از نظر فاکتورهای :

  منافذ باز روی پوست صورت                                                                                              Pore
  نقطه‌ها و لک‌های ریز روی پوست صورت Spot
  میزان چین و چروک روی پوصت صورت Wrinkle
  کیفیت بافت پوست صورت Texture
  میزان پورفیرین پوست صورت Prophyrin
  تراکم سلول‌های رنگدانه ساز پوست صورت Pigmentation
  میزان رطوبت پوست صورت Moisiture
  نقاط حساس شده روی پوست صورت Sensitive Skin
  نقاط قهوه‌ای روی پوست صورت Brown Area
  نقاط آسیب دیده روی پوست صورت در اثر نور آفتاب UV Damage

  مورد بررسی قرار داده و درصد هرکدام از این فاکتور‌ها و اینکه آیا نیاز به رسیدگی و درمان دارد یا در وضعیت خوبی قرار دارد مشخص می‌کند. بسیار مهم است که از وضعیت پوست خود باخبر باشیم چرا که در صورتی که هر یک از این فاکتورهای پوستی که در آنالیز پوست صورت مشخص شده نیاز به رسیدگی داشته باشد باید هرچه سریع‌تر به این امر مبادرت ورزیم در غیر این صورت ممکن است پوست صورت ما دچار آسیب شده و همه خوب می‌دانیم که درمان‌های پوستی بسیار زمانبر و پر هزینه است ، مخصوصا که بعضی از موارد ذکر شده زیر لایه‌های سطحی پوست بوده و با چشم دیده نمی‌شود که اتفاقا خیلی هم مهم هستند. پزشک متخصص کلینیک رویای طلایی پس از معاینه و بررسی آنالیز پوست صورت انجام شده برای درمان یا رسیدگی هر یک از مشکلات پوست صورت شخص راهکارها و تجویزات لازم را ارائه داده و شخص می‌تواند از یک یا چند روش ارائه شده برای بهبود پوست صورت خود استفاده نماید. مثلا برای جوانسازی پوست و از بین بردن جای جوش و لک روی صورت میتواند از مزوتراپی یا کرم های ترمیمی و درمانی و... ویا استفاده از دستگاه‌های RF  فرکشنال ( اسکارلت ) و میکرولیدلینگ و ... یا از تمامی موارد استفاده کرد. انتخاب یک یا چند روش درمانی همزان توصیه شده بستگی به مشورت با پزشک مربوطه در کلینیک رویای طلایی و همچنین شرایط فرد مراجعه کننده ( از جمله شرایط مالی ، اجتماعی ، شغلی و ..) دارد که توسط خود فرد انتخاب می‌شود.  همچنین افرادی که تحت درمان‌های پوستی هستند با انجام آنالیز پوست صورت پیش از شروع درمان و همچنین در طول درمان و پس از آن می‌توانند از روند درمانی خود مطلع شده و میزان بهبود پوست خود را شاهد باشند و در صورتی که درمان انجام شده به میزان لازم جوابگو نباشد با مشورت پزشک روش درمانی و مواد استفاده شونده را تغییر داده تا به نتیجه مطلوب برسند .
  پس ما به سادگی می‌توانیم با انجام آنالیز پوست صورت که در کلینیک رویای طلایی انجام می‌شود از وضعیت پوست صورت خود با خبر شده و با مشورت پزشک متخصص مرکز از راهکارهای ارائه شده استفاده کرده و هم از آسیب دیدگی پوست خود جلوگیری کنیم و هم با مراقبت های لازم از داشتن پوستی خوب و شاداب لذت ببریم. دستگاه آنالیز پوست صورت موجود در کلینیک رویای طلایی یکی از به روزترین و تخصصی ترین دستگاهای آنالیز پوست و آناتومی صورت در دنیا است که جزییات پوستی و آناتومیکی صورت را با بالاترین دقت و ضرافت توسط گزارشات دقیق ارائه می‌دهد. در کلینیک رویای طلایی تقریبا برای تمامی مراجعه کنندگان عزیز با توجه به خدمات مورد درخواست آنها از خدمات دستگاهای آنالیزی پیشرفته ی آنالیز پوست و آناتومی صورت، آنالیز پوست بدن، آنالیز بدن و آنالیز مو استفاده می‌گردد. که این آنالیز ها و گزارشات دقیق انها کمک شایانی به متخصصین پوست و مو و متخصصین جراحی پلاستیک کلینیک رویای طلایی جهت انتخاب مناسب ترین روش درمانی برای شما عزیزان می‌کند.

  ..... کلینیک تخصصی پوست و مو رویای طلایی .....
 
مطالب مرتبط :
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *