همکاری کلینیک رویای طلایی با کلینیک FBM

کاشت مو با بیمه
آذر ۸, ۱۳۹۶
کاشت مو چرا و چگونه انجام می شود
بهمن ۴, ۱۳۹۶

همکاری کلینیک رویای طلایی با کلینیک FBM

به این نوشته امتیاز دهید

همکاری کلینیک رویای طلایی – ایران – تهران با کلینیک FBM – ترکیه – سامسون

در پی سفر مدیریت کلینیک رویای طلایی دکتر سید علی خاتمی به ترکیه – سامسون و دیدار با مدیریت کلینیک FBM توافقاتی فی مابین در زمینه انجام جراحی های زیبایی برای مردم شریف ایران در ترکیه و مردم برادر و عزیز ترکیه در ایران انجام شد و به زودی جزییات این توافق در اختیار شما عزیزان قرار داده میشود و آماده ارائه خدمات  به شما عزیزان خواهیم بود.

پیام دکتر Hayati akbash فوق تخصص جراحی پلاستیک و از بزرگترین متخصصان جراحی زیبایی در جهان

ترجمه پیام ایشان

دکتر علی خاتمی از ایران و کلینیک رویای طلایی به مرکز fbm در ترکیه تشریف آورده بودند، کلینیک رویایی طلایی یک مرکز زیبایی در تهران است، نحوه آشنایی ایشان با بنده از طریق کانال تلویزیون و دنیای مجازی بوده است و ابراز تمایل کردند که ما و کلینک FBM رو از نزدیک ببینند. به گفته ی ایشان جراحی زیبایی در ایران زیاد و بسیار با کیفیت انجام میشود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم بین دو کلینیک همکاری داشته باشیم. همچنین من را به تهران دعوت کردند و من هم با کمال میل قبول کردم حتما در یک زمان مناسب به تهران و کلینیک شما خواهم آمد. در اینجا کلینیک دکتر خاتمی با نام رویای طلایی و کلینیک خودم  fbm را برادر و همکار اعلام میکنم.دکتر خاتمی شهر سامسون بسیار پسندیدند و با  آمدنشان ما را خیلی خوشحال کردند. از این طریق به کشور همسایه ایران و مردم خوبش سلام و ارادت خود را اعلام میکنیم .ترکیه-سامسون.

به زودی اطلاعات همکاری در زمینه های کاشت مو، لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی، ژنیکو ماستی، رینوپلاستی، بلفاروپلاستی ، تزریق چربی ، تزریق ژل و تزریق پروتز و جزییات همکاری دقیق را اعلام مینماییم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of