لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد صورت و بدن

  همه ما از رویش موهای زائد و رفع آنها به گونه ای نگرانی هایی داریم . رفع موهای زائد از طریق سنتی در حال حاضر ممنوع شده است و کرمهای دیپلاتوری نیز آنطور که باید نظر مصرف کننده را تامین نمی کند . بنابراین باید بر فن آوری نوین روز تکیه نمود و به این نگرانی پایان داد چون رفع موهای زائد هر هفته به سراغ انسان می آید ، فن آوری لیزر موی زائد می تواند به نگرانیهای هر هفته برای رفع موهای زائد خاتمه دهد . در این روش از نور متمرکز شده لیزر به داخل فولیکول مو نفوذ داده می شود تا فولیکول از توان رویش مو درمانده شود. بنابراین با استفاده از فن آوری لیزر در دراز مدت می توان بطور کلی ازشر موهای زائد خلاص شد و دیگر نگرانی از رویش مجدد آنها نداشت . البته مهم نیست موهای زائد در کدام ناحیه باشند عمل رفع آنها یکی است . بی خطری لیزر موهای زائد صورت و بدن به عنوان یک روش دائمی به اثبات رسیده است بنابراین می توان با اطمینان از کاربرد لیزر رفع موهای زائد بدون عوارض جانبی جدی سود برد توصیه شده است که برای از بین بردن و رفع موهای زائد بدن و صورت و سایر نقاط بدن از لیزر رفع موهای زائد استفاده گردد. لیزر بهترین راه درمان موهای زائد در تمام نواحی بدن و صورت است که بیشترین نمود آن ها در چانه، پشت لب ها، گونه ها، گردن، دست ها ، پاها وکمر دیده می شوند. روش رفع موهای زائد با نور لیزر الکس در کلینیک رویای طلایی فقط ریشه موهای زائد را تحت تاثیر قرار داده و به پوست و بافت های بدن لطمه ای وارد نمی کند . تا کنون عوارضی بجز قرمزی و التهاب چند روزه پوست برای این روش درمانی گزارش نشده است. تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای هر فرد در اولین مراجعه وی به کلینیک رویای طلایی به وسیله پزشکان مشاور مشخص می شود. کلنیک رویای طلایی این اطمینان و نوید را به شما می دهد که با برخورداری ازدستگاههای لیزر پیشرفته الکساندرایت در خصوص رفع موهای زائد بدن رضایتمندی شما را جلب نماید .
  لیزر موهای زائد صورت و بدن  
 

آمادگی قبل از لیزر موهای زائد

مواردی وجود دارد که قبل از رفع موهای زائد باید با آنها آشنا شوید این موارد بطور خلاصه عبارتند از:
1- شش هفته قبل از عمل از وسایلی نظیر مومک، موچین یا الکترولیز استفاده نکنید.
2- شش هفته قبل و بعد از عمل بطور مستقیم در معرض نور قرار نگیرید
3- از کرم های ضد افتاب با نمره مناسب استفاده نمائید .  

آمادگی قبل از لیزر موهای زائد  

روش لیزر موهای زائد

کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر رویای طلایی به شما توصیه می کند : با استفاده از تیغ 2 روز قبل از عمل لیزر موهای زائد صورت لازم است اصلاح شود لازم است به اطلاع شما برسانیم که در کلنیک رویای طلایی بعد از آنالیز تخصصی پوست بدن مناسب ترین تنظیمات دستگاه لیزر الکساندرایت ارائه و آماده می‌گردد و در طول جلسه درمان نور لیزر الکس با طول موج مناسب جهت از بین بردن و رفع موهای زائد به ناحیه مورد نظر تابانیده خواهد شد . و البته پس از پایان جلسه توصیه می شود از از کرم های ترمیم کننده و ضد التهاب در ناحیه تحت درمان استفاده کنید " کلینیک زیبایی رویای طلایی به اطلاع آن دسته از خانم ها و آقایان مبتلا به بیماری پر مویی هستند میرساند که درمان آنها نمی تواند طی یک جلسه صورت گیرد. اینگونه بیماران لازم است هر چند وقت یکبار مراجعه نمایند مثلا ۴ الی ۶ بار تکرار بدین ترتیب تمام موها های زائد از بین خواهند رفت ، طول درمان کامل رفع موهای زائد به ۴ تا ۶ جلسه برای از بین بردن موهای زائد با لیزر به فواصل ۱ تا روز۴ نیاز دارد .  

روش لیزر موهای زائد

مراقبت بعد از لیزر موهای زائد

طبیعی است که پوست تحت درمان رفع موهای زائد دچار التهاب می شود متخصصین کلینیک زیبایی رویای طلایی برای درمان التهاب به شما دارو و دو روز استراحت خواهند داد استفاده از لوازم آرایشی یک روز بعد از درمان امکان پذیر است. یک هفته بعد از جلسه درمانی و مراقبتهای بعد از لیزر فولیکول‌های مو به خارج از پوست رانده می‌شوند و نباید این اشتباه را مرتکب شوید که موهای زائد رشد کرده اند، استفاده از کمپرس یخ برای پوست هایی که در حین درمان رنگ آن کدر شده است توصیه می شود. پوست محل موهایی که در هنگام درمان مدت زمان بیشتری در معرض تابش نور لیزر الکس قرار می گیرند ممکن است متورم شوند که با استفاده از پماد های آنتی بیوتیک طی 10 روز اینگونه عارضه ها مرتفع می گردند . در کلینیک رویای طلایی متخصصین قبل از شروع درمان چندین آزمون در این زمینه از شما بعمل خواهند آورد، آزمون ها برای آن است که مقدار و میزان تابش نور لیزری به گونه ای تنظیم گردد که کمترین آسیب را به بافت های اطراف وارد نماید . پزشک متخصص پوست بعد از عمل لیزر موهای زاید پماد اکسید زینک می دهد و توصیه می کند که در هنگام خروج از منزل از کرم ضد افتاب استفاده کنید
 

تعداد جلسات مورد نیاز لرای لیزر موهای زائد

افراد لازم است بدانند که مو طی سه فاز رشد ، استراحت و ریزش فعال است اما تنها در فاز رشد است که تراکم ملانین به اندازه ای که انرژی نورانی را در حد تخریب جذب می کند، می رسد. لیکن در این فاز بیش از یک سوم مو ها فعال نیستند بنابراین نیاز است که طی 4 الی 6 جلسه در زمانهای محتلف برای رفع موهای زائد خود مراجعه نمایند که زمان آن را پزشک متخصص پوست تعیین خواهد نمود.
 
تعداد جلسات مورد نیاز لرای لیزر موهای زائد

نتایج لیزر موهای زائد

تاثیر زمانی لیزر رفع موهای زائد در اولین جلسه درمانی نیز قابل مشاهده است لیکن همانطور که گفته شد موها در سه فاز و در هر فاز به مقدار یک سوم از دوران رشد خود هستند بنابراین سیر درمان با پیشرفت دورهای درمان همراه است در هفته دوم تاثیرات بیشتر و به همین ترتیب در هفته های بعدی بین 90 تا 100 درصد عمل لیزر رفع موهای زائد تاثیرات خود را ظاهر خواهد نمود . در این صورت شما تا اخر عمر از شر موهای زائد خلاص خواهید شد .  

نتایج لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد

رفع و از بین بردن موهای زائد بدن با لیزر در تمام نواحی بدن مانند چانه، گونه، گوش، پیشانی و پشت لب، گردن، پا، دست، زیر بغل، باسن و دستگاه تناسلی امکان پذیر است.   مزایا و فواید لیزر موهای زائد :
  • دقت: دستگاه لیزر الکساندرایت 2018 کلینیک رویای طلایی به شکلی موهای ضخیم و تیره را مورد درمان قرار می دهند که به پوست مجاور آسیبی وارد نیاید
  • سرعت: دستگاه های الکساندرایت موجود در کلنیک رویای طلایی در هر پالس تابش لیزر در زمانی کمتر از یک ثانیه به طور همزمان چندین موی زائد را حذف می کند. لیزر موها در هر یک ثانیه منطقه ای به اندازه تقریبی دو سانتی متر را تحت درمان قرار می دهد. نواحی کوچکی مثل پشت لب در کمتر از یک دقیقه و نواحی بزرگتر مانند کمر و پا ها حتی تا یک ساعت هم زمان خواهند برد
  • رفع دائمی موهای زائد : متخصصین کلینیک لیزر رویای طلایی به شما اطمینان می دهند که رفع موهای زائد پس از 5 جلسه صورت گیرد لیکن زمان جلسه ها را پزشک متخصص پوست برحسب فاز های رویشی موهای زائد شما تعیین خواهد نمود
 

عوارض لیزر موهای زائد

مشاوره با پزشکان متخصص کلینیک رویای طلایی این اطمینان را به شما خواهد داد که عمل رفع موهای زائد با لیزر درمانی ضمن اینکه کاملا بی خطر است به دلیل اینکه در طی چندین جلسه فولیکولهای مو را از بین خواهد برد یک عمر انسان را از نگرانی در خواهد آورد . بسیاری از افرادی که می خواهند لیزر موهای زائد انجام دهند، درباره اثر لیزر بر صدمه وارده به امعاء و احشاء داخلی بدن خود نگران هستند. همانطور که قبلا نیز گفته شد عمل دفع موهای زاید می تواند در تمامی نقاط بدن با موفقیت انجام شود حتی در ناحیه نشیمنگاهی و شرمگاهی (بیکینی) و زیر بغل و متخصصین کلینیک رویای طلایی شما را مطمئن می سازند که عمل لیزر ارتباطی با تحت تاثیر قرارگرفتن اندام های داخلی بدن ندارند لذا خانم ها نباید نگران تاثیر آنها بر روی تخمدانهای و یا سینه های خود باشند لیزر مو نباید در هنگام بارداری استفاده شود اما در زمان شیردهی بلامانع است. کلینیک رویای طلایی با برخورداری از دستگاه های لیزر پوست متنوع از جمله دستگاه لیزر الکساندرایت، دایود و IPL می تواند بطور سفارشی، بسته به نتایج آنالیز پوست و آنالیز مو و محل و جنس و ظاهر پوست و مو آن حوزه و نیاز مشتریان ، بهترین دستگاه لیزر را انتخاب کند که با پوست و موی آن ناحیه سازگار باشد و بتوان به بهترین نتیجه را بدهد.  

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد متفاوت است و بستگی دارد به گستره حوزه تحت درمان، نوع لیزر و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای هر شخص. برای مشاوره در مورد رفع موهای زائد با لیزر و آگاهی از هزینه لیزر موهای زائد می توانید با شماره های مندرج در سایت با کلینیک رویای طلایی تماس بگیرید.
 
هزینه و قیمت لیزر موهای زائد
 
مطالب مرتبط :
 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *