درمان جوش و آکنه

درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
ابتلای به جوش صورت در شروع دوران جوانی شایع است . جوشها عموما و جوش صورت بطور اخص در نتیجه فعالیت بیشتر متابولیکی بدن به دلیل ترشح هورمونهای جنسی , و در پی آن افزایش سایر هورمون ها است . گفته می شود جوش زمانی ایجاد می شود که خروج ترکیبات حاوی مولکولهای چربی از مجاری پوست دچار اشکال می شود و در نتیجه تجزیه به وسیله باکتریها عفونت وتورم جلدی ایجاد می کند . جوش صورت در اشکال گوناگون ظاهر می شودو هر جوشی دارای علائم و نشانه یک بیماری خاص است . بنابراین همه جوش ها جوش غرور جوانی نیستند . لیکن اکثر جوشهای صورت که دردوران بلوغ و بعد از آن ظاهر می شوند جوش ها ی غرور هستند . جوش و جای جوش ضمن اینکه زیبایی انسان را تحت شعاع قرارمیدهند ممکن است موقعیت ها و فرصت های مطلوب کاری و زندگی مشترک آدمی را نیز تحت تاثیر قراردهند ، از طرفی جوش صورت می تواند ایجاد تخریب در بافت صورت کند و تبدیل به اسکار شود . اسکارناشی از جوش صورت واقعا مخرب زیبایی است به ویژه اگر در صورت باشد و سخت تر از جوش صورت درمان می شود . اما باید در نظر داشت که فن آوری پوست و زیبایی و متخصصین زیبایی قادرند جوش صورت و اسکار ناشی از جوش صورت را به خوبی درمان کنند . تیم تخصصی پوست، مو و لیزر رویای طلایی با بکارگیری فن آوری پیشرفته و پزشکان متخصص مجرب به راحتی می تواند جوش ها و جای جوشهای صورت شما را به گونه ای ترمیم نمایند که شادابی و زیبایی قبلی را در چهره خود احساس کنید . به شما اطمینان داده می شود که گروه متخصصین پوست کلینیک رویای طلایی پوست، مو و لیزر در زمینه درمان جوش و جای جوش از تجربه و دانش بهینه ای برخوردار هستند.
درمان‌های خانگی رفع جای جوش صورت در اکثر موارد نه تنهایی کافی نیست بلکه امکان طولانی تر شدن درمان کلاسیک جوش صورت و جای جوش صورت را به همراه دارد . از سوی پوشانیدن جوش های صورت و نیز جای جوش ها به کمک لوازم آرایش واکنش های حساسیت زای غیر قابل پیشبینی برای بزرگ تر شدن جوش ها و نیز عمیق تر شدن جای جوش ها را در پی داشته باشد . هر گونه درمان غیر تخصصی جوش و جای جوش آسیب رسانی بیشتر به بافت های پوست مبتلا به جوش و جای جوش است بنابراین تاکید کلنیک پوست، مو و لیزر رویای طلایی برای حفظ زیبایی و درمان جوش های و جای جوشها مراجعه به کلینیک های تخصصی نظیر کلنیک پوست و زیبایی و لیزر رویای طلایی است .تیم تخصصی مجرب ما همراه با فن آوری به روز جهانی خدمات تخصصی ارزنده و چشمگیری به مبتلایان به جوش صورت و جای جوش عرضه می کند که قادراست تاثیر شگرفی بر زندگی آنها بگذارد. انسان در پی بدست آوردن زیبائیهای و لذت بردن از آنها ست .
گرایش به زیبا شناختی در ذات انسانی نهفته است از طرفی بروز و ظهور جوش صورت یک امر طبیعی است . با وجود فن آوری و تیم تخصصی پوست، مو و لیزر رویای طلایی هیچ دلیلی وجود ندارد که به علت جوش صورت و جای جوش ناشی از آنها شما از لذت بردن از زیبائیهایی که می بایست برخوردار شوید خود را محروم سازید و موفقیت ها و فرصت های طلائی زندگی خود را به دلیل نا زیبائی ناشی از جوش و جای جوش صورت از دست بدهید . یادمان نرود که لذت بردن از زیبایی حق مسلم هرانسانی است . به مبتلایان به جوش صورت و جای جوش صورت توصیه می کنیم با متخصصین پوست، مو و لیزر رویای طلایی برای بدست آوردن زیبائی خود مشاوره کنند . نباید بگذارید که جوش های و جای جوش ها از درخشش شخصیت و زیبایی واقعی‌تان بکاهد و دیگران را در نگاه اول از شما به دلیل وجود جوش و جای جوش در چهره و سایر نقاط بدن ناخرسند نماید
به اطلاع بیماران مبتلا به جوش و جای جوش صورت میرساند که در کلینیک پوست، مو و لیزر رویای طلایی برای درمان جوش صورت و جای جوش ها از روش های کم تهاجمی استفاده می شود این بدان معنی است که پوست بیماران مبتلا به جوش صورت و جای جوش ناشی از دستکاری جوش ها کمترین تهاجم را تجربهمی نمایند بنابراین عوارض جانبی کمی را تحمل می کنند، وجود عوارض کم در درمان جوش ها و اسکار ناشی از جوش ها بسیار برای بیماران حائز اهمیت است . مبتلایان به جوش صورت و جای جوش ( اسکار) تمایل به طول درمان کوتاهی دارند . فشار ناشی از نگاههای مردم و نیز غمخواری بیش از حد نزدیکان سبب می شود که بیماران مبتلا به جوش و جوش صورت ولع بسیاری در بهبودی سریع داشته باشند . در ادامه مقاله سعی شده است به زبان ساده روش های درمانی جوش و جای جوش بیان گردد . بیماران لازم است بدانند طول درمان جوش ها و جای جوش های صورت وبدن آنها بطور کامل بستگی به عواملی نظیر شدت، عمق و ناحیه ی ابتلای به جوش و جای جوش دارد نظر متخصصین کلنیک پوست، مو و لیزر رویای طلایی این است که فاکتور کلیدی تعیین کننده هستندبرای درمان قطعی جوش ها و جای جوش های مبتلایان لذا برای بیماران ، در کلنیک پوست، مو و لیزر رویای طلایی از روش های ذیل برای درمان جوش و جای جوش بهره می گیریم
1- روش های سابسیژن
2- روش لایه برداری با استفاده از TCA با غلظت ۹۰% و ۳ الی ۴ جلسه لیزر درمانی به منظور رفع قطعی و کامل جوش ها و جای جوش
همانطور که گفته شد ترشح هورمونهای جنسی و نیز تغییراتی که اینگونه هورمونها می توانند در سایر هورمونها ایجاد کنند باعث بدتر شدن وضعیت جوش‌ها و در پی آن جای جوش ها شوند . سراسر پوست شما توسط غدد چربی‌ساز که ماده‌ای به نام سبوم تولید می‌کنند، پوشیده شده است. سبوم یک ماده چرب است که بدن شما آن را به طور طبیعی برای نرم کردن مو و پوست تولید می‌کند. جوش هایی که در نتیجه فعالیت زیاد و نیز تغییرات‌ هورمونی به وجود می‌آیند قادرند میزان ترشح چربی ها از غده‌ها چربی را بسیار زیاد کنند بطوریکه چربی های اضافی با سلول‌های مرده پوست ترکیب می‌شود و فولیکول‌های مو که به غدد چربی متصل هستند راه عبور آنها به سطح پوست را مسدود کرده و در نتیجه تجزیه شدن چربی هابه وسیله باکتریها محل چرکین شده و جوش ها را باعث می شوند. به دلیل آنکه اطلاعات بهداشتی درست و به موقع برای حفاظت از پوست در دسترس مبتلایان نیست دستکاری برای از بین بردن جوش ها سسب ماندگاری جای جوش ها و جای آبله مرغان می شود لذا اکیدا به مبتلایان توصیه می شود باید از دستکاری و فشار دادن جوش ها خود داری نمایید.
جوش ها همانطور که گفته شد یک سان نیستند بنابراین جای جوش ها نیز همواره به یک شکل نخواهند بود؛ بر حسب نوع جوش جای جوش صورت گاهی به صورت ناحیه‌های بزرگ نسبتاً فشرده‌ ظاهر می شود، حال آن که گاهی ظاهری نقطه‌ای شکل دارد و به صورت فرورفتگی‌های تیز و عمیق یا اصطلاحاً "چکشی" خود را نشان میدهد. برخی از جوش ها دارای جای جوش‌ها ی عمیق هستند، حال آن که بعضی دیگر عمق کمتری دارند و سطحی اند. . متناسب با وضعیت جوش ها صورت جای جوش گاهی اوقات ضخیم و برآمده هستند. انواع گوناگون جوش ها اصولا همزمان ظاهر می شوند لذا جای جوش نیزهمزمان با یکدیگر وجود دارند. بنابراین جای تعجب نیست که هیچ درمانی وجود ندارد که به عنوان "بهترین" روش ازبین بردن جوش ها و جای جوش های صورت و بدن بتوان از آنها یاد کرد. روش ترکیبی درمان جوش ها و جای جوشها با لیزر و تزریق غالباً بهترین نتیجه را خواهد داد در حال حاضر لیزر درمانی جوش ها و جای جوش ها و به ویژه در ناحیه صورت طرفداران زیادی دارد. تمایل داریم به اطلاع برسانیم که در کلنیک پوست، مو و لیزر رویای طلایی همچنین سایر روش های زیبایی پوست و مو از جمله : لیزر موهای زائد ، میکرو درم ، هیدرودرم، لایه برداری و پیلینگ صورت ، رفع چین و چروک صورت و جای خط خنده و اخم با تزریق بوتاکس ، درمان قطعی تعریق زیاد بدن ، لیفت گردن، ابرو و پیشانی، کاشت ریش و سبیل، ابرو و لیپوماتیک انجام می شود. همچنین در کلنیک لیزر رویای طلایی درمان های دیگری همچون لیزر مو و کاشت ابرو به خوبی قابل انجام است .
 
مطالب مرتبط :
 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *